SKI AREÁL MENDL SKI BŘESTEK
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Luisino údolí - Dolní Dvůr

Lyžujete rádi? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte místo s krásnou přírodou? Navštivte ski areál Luisino údolí - Dolní Dvůr a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Krkonoších a je bohatě vybaven. Na své si tak přijde každý.

V areálu můžete využít dvojici vleků. A co když nebude sněžit? Stačí když bude mrznout, od toho jsou zde sněhová děla. Úprava svahu probíhá denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Místní snowpark nabízí různé skoky a zábradlí pro snowboardisty. Pokud by jste náhodou měli smůlu, horská služba sídlí nedaleko. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Vyzkoušet můžete zelňačku a uzená cigára. Do areálu můžete jet také skibusem.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Areál bohužel nedokáže splnit potřeby náročnějších lyžařů. S přivřeným okem jsme se rozhodli ohodnotit areál na 47%. Doufáme, že nedostatky budou v příštích letech opraveny a i tento areál se zapíše mezi ty, kam se návštěvníci rádi vracejí.

Čtěte také: Luisino údolí - Dolní Dvůr - velké zlepšení

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 27.3.
Zataženo
8°C
5°C
Čtvrtek
28.3.2019
Zataženo
10°C
7°C
Pátek
29.3.2019
Skoro jasno
11°C
3°C
Sobota
30.3.2019
Jasno
14°C
6°C